1968 yılından bu yana pastacı bekir olarak kasaplar mahallesi, sarıkap kasabının yanında hizmete giren ÇİÇEK PASTANE’si 1995 yılına kadar bu mevkii de hizmet vermiştir.

1995 yıllarından sonra Balıkesir Açık cezaevi yanında Öz Balıkesir tatlıcısı olarak hizmete girmiştir. 2015 yılında lokma, pilav ve aşure hayrına da adım atan firmamız 2015 yılında bir çok firma ve şahıslara cevap vermiştir.

Şuan Balıkesir merkez ve ilçelerine 10 ekip ile hizmet veren  Yarenli Lokmacı Bekir usta lezzet, hijyen ve kaliteye son derece önem vermektedir.

Hayır Lokması Balıkesir

Türkler geleneklerine, örf ve adetlerine bağlı insanlar olarak bunları devam ettirmektedirler. Balıkesir hayır lokması hazırlayan firmamız da en eski adetlerimiz arasında yer alan hayır lokması yapılması sırasında sizlere hizmet vermektedir. Eğitimli ve deneyimli lokma ustalarımızın hazırladığı lezzetli lokmalar ile yapacağınız hayırlar gerçek anlamını bulabilmektedir. Yapacağınız hayır için lokma döktürmeyi tercih etmeniz halinde firmamız geniş ekipleri araçları ve modern makineleri ile yanınızda yer almaktadır.

Lokma un, yağ ve maya ile yapılmakta pişirildikten sonra da şerbete batırılarak hafif bir yiyecek olması sağlanmaktadır.   Bu lokma insanların normal günlerinde de oldukça çok tükettikleri bir tat olarak bulunmaktadır. Bu hafif ve aynı zamanda yemesi de kolay olan tatlı özel günlerde ikram amaçlı da yapılmaktadır. Özellikle hayır için çok sayıda insana yapılmak istendiğinde ise firmamız sizlere üstün kalitede hizmet vermektedir.

Lokma Döktürme

Çok sevilen bir tatlı olan lokma yapılması genellikle lokma döktürme olarak adlandırılmaktadır. Sizde Kandillerde, davetlerinizde ve ölmüşlerinizin hayrı için bir herkesin memnun olacağı bir şey yapmak istediğinizde lokma döktürmek en doğru seçim olmaktadır. Bu şekilde hayrınızı yaparken sizin hiçbir şey ile uğraşmanıza gerek kalmayacak lokmanın pişirilmesi, sunuma hazırlanması ve dağıtılmasında profesyonel ekiplerimiz yer alacaklardır. Onların titizlikle yapacakları bu işlemlerde lokmanın keyifle yenmesini ve aynı zamanda da alacağınız hayır dualarının artmasını sağlayacaktır.

Yaptığınız Balıkesir hayır lokması döktürme sırasında ise içinizin rahat etmesini sağlayacak nokta ise tüm hijyen koşullarının sağlanıyor olmasıdır. Özel makineler ile lokmalar el değmeden hazırlanmakta ve bu şekilde hijyenik olması da sağlanmaktadır. Bakanlık tarafından yapılan tüm denetimlerde firmamız tam puan almaktadır. Gerekli belgelerin tümüne sahip olan firmamız istemeniz halinde bu belgeleri sizlerle paylaşmaktadır.

Hayır Lokması Fiyatları

Bir hayır yapmak istediğinizde bunun için büyük bütçeler ayıramadığınızda Balıkesir hayır lokması döktürme en uygun çözüm olmaktadır. Ayıracağınız bütçeye uygun fiyatlar ile hizmet vermekte ve kaç kişi için hayır lokması döktürmek istediğinize bağlı olarak fiyat teklifimizi sunmaktayız. Teklifimizi onaylamanızın ardından da lokmanın dökülmesini istediğiniz yeri ve zamanı öğrenerek buna göre hazırlığımızı yapmaktayız. Yapılan hazırlık ile hayrın kusursuz olmasını sağlamaktayız. Hayır lokması fiyatları konusunda en uygun fiyatları aramanız normal bir durum olmakla birlikte lokmanın kaliteli ve hizmetin kaliteli olması da önem kazanmaktadır.

Siz de ölmüş yakınlarınız ve mübarek gecelerde bir hayır yapmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçebilir ve alacağınız dualar ile de hayrınızın gerçek olmasını sağlayabilirsiniz. Balıkesir hayır lokması dökmekte olan firmamız ilimizin tüm ilçelerinden olduğu gibi çevre illerden de oldukça fazla talep görmektedir. Bunun için hayır için lokma döktürmek istediğinizde bunu mutlaka birkaç gün önceden firmamıza bildirmeniz yararlı olacaktır. Bu zaman içinde de bizler gerekli hazırlıkları yaparak memnun olacağınız bir hizmet almanızı sağlamaktayız.

Hayır Lokması Balıkesir

Çocuğunuzun sünnet düğünü mü var ya da bir yakınınızı mı kaybettiniz? Bir iş yeri açılışınız var veya dileğinizin gerçekleşmesini mi kutlamak istiyorsunuz? Bu ve benzeri pek çok durum için hatta hayır işlemek için Balıkesir hayır lokması hizmeti arıyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz demektir. Bu gibi durumlarda en ideal hizmeti sağlayan olan firmamız ile lezzetli ama hafif özelliği barındıran lokmalarımızı tercih edebilirsiniz.

Üstelik ekonomik paketlendirme sistemi sayesinde her türlü cebe de uygundur. Eskilere dayanan bu gelenek ile vefat eden insanların arkasından hayır duası okunması için ev sahibinin tatlı yapıp ya da yaptırıp etrafa dağıtılması hala devam etmektedir. Günümüzde oldukça profesyonel bir şekilde sürdürülen bu sistem artık son derece pratik bir hal almıştır. Cenaze törenlerinde ölen kişinin ardından yapılan hayırlarda ön plana çıkan lokma tatlısı olmaktadır.

Her Türlü Organizasyon İçin Hazırız

Cenaze namazından sonra cami önü ve defnedilme işleminden sonra da lokma tatlısı dökülmesi suretiyle vefat eden kişiye dua edilmektedir. Bazı yerlerde adetler değişebilse de Balıkesir hayır lokması geleneği hala varlığını sürdürmektedir. Bu sayede de nesilden nesile aktarılmakladır.

Ortak olarak görülen davranış ise 7 gün sonra ile 40 gün sonra cenaze evinde dua edilmesi yer almaktadır. Hayır sahibi bütün işi bize bırakarak misafirleri ile ilgilenebilir ve bu da büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Balıkesir hayır lokma başlığı altında yapılan lokma dağıtımı ve üretimi de bizzat bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Birçok vatandaş apartman dairelerinde ikamet eder. Bu apartman sakinlerinin ise genelde 400-500 kişilik bir organizasyon oluşturma ihtimali pek de olmamaktadır. Eğer iş yeriniz varsa ama bu tür büyük bir organizasyon için gerekli mutfağa ve personele sahip değilseniz, tam bu noktada size hayır lokması hizmetimiz olarak profesyonel kadromuz ile size yardımcı olmaktayız.

Ürün Seçim Politikamız

İstediğiniz zaman ve yer için rezervasyon yapabileceğimiz mutfağımızda, lokma üretimini gerçekleştirip müşterilerimize dağıtmaktayız. O lezzetli ve cezbedici tadıyla lokma, gelen tüm misafirleri memnun edecektir. Her icra edilen işin illaki bir kutsallığı vardır. Ancak bazı işlerde olayın dini bir kutsallığı da bulunmaktadır. İşte Balıkesir hayır lokması hizmeti de bu işler arasında yer alır.

Lokma dökerken kullandığımız bütün ürünlerde TSE ve ISO belgelerine sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz. Asla kalitesiz ya da sağlıksız bir ürün anlayışımız olmadığı gibi bizimle çalışan hiçbir müşterimiz de mağdur olmamaktadır.

Alanında Uzman Bir Dağıtım Kadrosu

Balıkesir hayır lokması dağıtımı konusunu uzmanlık alanı haline getiren firmamız ile siz de rahatlıkla ve güvenle siparişinizi verebilirsiniz. Çünkü lokma dağıtım ekibi kiralama işi basit bir olay değildir. Mutlaka uzman bir kadro ve çalışma sistemi gerektirir. Biz bunun farkında olarak adımlarımızı atmakta ve sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Başta Karesi ve Altıeylül olarak, Bandırma, Manyas, Susurluk, Gönen, Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Edremit, Burhaniye, Bigadiç, Sındırgı, gibi ilçe ve mahallelere de hizmet vermekteyiz.

Bursa Karacabey Hayır Lokması

Bursa hayır lokması alanında edindiği kaliteli hizmet misyonu ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, Lokmacı Bekir Usta lokma sektöründeki konumu sayesinde her zaman kendini daha ileriye taşımış ve müşteri memnuniyetini de yüksek tutmuştur. Bu sayede en üst düzey memnuniyet oranı ile lokma üreticileri arasında öncü bir yere sahiptir.

Dayanışma ve hoşgörünün ön plana çıktığı, kültürel bir yardımlaşmanın sembolü olan lokma dökme, ta Osmanlı döneminden şu ana kadar önemini korumuştur. Nesiller boyunca da bu önem azalmamıştır. Kolay yapımı ve maliyetinin düşük olması sebebi ile ister tatlı ister tuzlu olarak yenilebilmektedir. Böylesine zahmeti az bir yiyeceğin özelliği de her yaştan insanın lezzet olarak sevmesidir.

Bursa hayır lokma genel olarak şerbetli tatlı adı altında geçse de zevke göre pişi denilen hamur kızartmasının şerbetlenmesi şeklinde tercih edilmektedir. Türk mutfağında özellikle birlikteliğin göstergesi olan bu tatlıyı siz de özel günlerinizi anlamlaştırmak için seçebilir ve ikram edebilirsiniz. Bunun için ise bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İyi malzeme ile hazırladığımız ürünlerimiz, tecrübeli bir kadro tarafından hazırlandığı için sizin de beğeneceğinize eminiz.

Kaliteli ve Ucuz Lokma Dağıtımı

Bursa hayır lokması sevaba girmek ve hayra girmek adına insanların her zaman ilk tercihi olmaktadır. Kendisine has tadı ve kalabalık zamanların kurtarıcısı olan lokma ile her kesimden insana hitap etmek mümkündür. Küçük porsiyonlar halinde sıcak bir şekilde ikram edilen bu ürün, hem hafiftir hem de her yaştan insan için sevilerek tüketilir.

Pişi ise lokmanın şerbetsiz haline denilmektedir. Genelde lokma olarak tercih edilse de pişi olarak tüketilmesi de oldukça tercih edilesidir. Özel günleriniz için hem tuzlu hem de tatlı olarak ikram edilebilen bu lokma hizmetimiz ile size ekonomik fırsatlar sunmaktayız. Her kritere uygun olarak da bir çeşidimiz mevcuttur.

Hayır ve Mevlüt Lokmaları

İster belli bir mekân için isterseniz evinizde verilen hayır lokması ile mevlüt lokması da döktürebilirsiniz. Bursa hayır lokması dağıtım ekibimiz de size hizmet etmek için hazırdır. Özellikle dikkat ettiğimiz hijyen kriterlerimiz ile kendi mutfağınızdan biriymişçesine size yardımcı olur. Ekibimiz sayesinde size en kaliteli hizmeti sunmakla beraber, bize emanet ettiğiniz hayrın gerçekleşmesi için elimizden gelen gayreti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bize telefon adresimizden ulaşmak olacaktır.

Lokma Bizim Uzmanlık Alanımız

Bursa hayır lokması dağıtım işlemi sanıldığı gibi basit bir işlem değildir. Alanında uzmanlaşmış bir ekip, yoğun emek ve sürekli bir çalışma gerektirir. Biz ekip ve firma olarak size her zaman için en iyisini sunduğumuzu ve kendimizi geliştirdiğimizi bilmenizi isteriz. Lokma dağıtım ihtiyacınız için her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Üstelik her cebe uygun fiyatlandırmamız sayesinde de tüm organizasyonların altından kalkmanız mümkün.

Karacabey, Mustafa Kemal Paşa, Görükle, gibi Bursa ilçelerine de hizmet vermekteyiz.