0266 239 30 60


Tabldot Yemek

Balıkesirde Tabldot Yemek firması olarak hizmet veren Lokmacı Bekir Usta olarak siz değerli müşterilerimize Tabldot Servisi Sağlamaktayız.

TABLDOT YEMEK NEDİR?

Tabldot Yemek; Tabildot (seçmesiz yemek),  Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote kelime öbeğinden Türkçeye aktarılmıştır.Yemek Firmaları ve Restoranlarda Tabldot yemek deyimini kullanmaktadırlar. Uygun toplu yemek firması olarak; tabldot yemek çeşitlerimizin zengin ve  günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olup; ekibimizin  titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. 

Neden Tabldot Yemek?

Yoğun çalışma temposunda vücudun gerekli olan ihtiyaçlarını uygun fiyata sağladığı yemek hizmetine Tabldot yemek denir. Tabldot Yemek hizmetinin sağladığı avantajlarından biri firmaların yemek maliyetlerini düşürmesidir. Tabldot Yemek hizmeti toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın avantajını müşterilerine yansıtmaktadır Tabldot yemeken az 4 çeşit olmaktadır.


Tabldot Yemek Çeşitleri

Aylık yemek menülerimizi oluştururken, çorbadan ana yemeğe, salatadan tatlıya kadar, her gün birbirini tamamlayacak yemeklerimizi size getiriyoruz. Aylık olarak sağlıklı beslenme kurallarını göz önüne alarak yemek menümüzü hazırlamaktayız. Öğünlerimizde et, tavuk, sebze, bakliyat, tatlı dengesini koruyarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Balıkesirde Tabldot Yemek denilince Bekir Usta