0266 239 30 60


Balıkesir Yemek Firmaları

Balıkesir Yemek Firmaları

Balıkesir Catering

Balıkesir Catering şirketleri arasında ön plana çıkmış olan Lokmacı Bekir Usta Yemek Firması olarak üretimde ve hizmette kalite gıda güvenliğini, ürün ve hizmetimizin her aşamasında özenle uygulamaktayız. Genç ve dinamik 50’yi aşkın personeli, 11 servis aracıyla Balıkesir Merkez Başta Olmak üzere tüm ilçelere yemek servisi hizmeti vermekteyiz.

Balıkesir Yemek firmaları arasında her zaman kaliteli ve güvenli hizmeti ilke edinmis olan Firmamız Lokmacı Bekir  Usta Yemek müşterilerinin memnuniyetini kazanmış, bu başarısından dolayıda en çok tercih edilen şirketler arasında yerini almıştır.

İşletmenizin yemek üretimine uygun olmaması, yemek maliyetlerinizin çok yüksek olması ve kaliteli yemek üretiminin yapılamaması durumunda yemek hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Balıkesir Merkez de hesaplı ve kaliteli Catering hizmeti ve toplu yemek denilince ilk akla gelen Lokmacı Bekir Usta´dır. Mutlaka önce teklifmizi dinleyin sonra kararınızı verin. Balıkesir Yemek Şirketi Catering hizmeti için bizi arayın.

<a href=”tel:+905376136222″>iletişim numaramız</a>